O nas

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą

JOKA Materiały Budowlane to pierwszy z brandów marki, który zapoczątkował rozwój całej grupy. Od wielu lat z powodzeniem zajmujemy się kompleksowym zaopatrzeniem w materiały budowlane i wykończeniowe budownictwa mieszkaniowego i przemysłowego. Zapewniamy wszystko, co jest niezbędne, do budowy fundamentów, ścian, stropów, do wykonania nowoczesnych pokryć dachowych i izolacji termicznej budynków, do robót wykończeniowych i remontowych.

Dzięki wieloletniej praktyce na rynku budowlanym posiadamy dużą wiedzę w zakresie stosowania różnorodnych rozwiązań i systemów. Sprzedajemy materiały wysokiej jakości, produkowane przez znanych producentów polskich i zagranicznych, sprawdzone na budowach przez nas realizowanych. Naszym klientom zapewniamy nie tylko bezpłatny transport, ale także obsługę technologiczną oraz fachowe doradztwo.

Nasi klienci nie muszą odwiedzać siedziby firmy. Przedstawiciele handlowi w ciągu 24 godzin dojadą we wskazane miejsce. Od wielu lat jesteśmy akcjonariuszem grupy PSB, w której stanowimy wzór dla innych, biorąc pod uwagę dynamikę rozwoju i rzetelność działania, niezależnie od sytuacji na rynku.

Zapraszamy do współpracy osoby budujące i remontujące budynki mieszkalne, przemysłowe oraz firmy wykonawcze.